کارگردان خنده بازار، سریال جدید می‌سازد

کارگردان خنده بازار با همکاری نویسنده «دودکش»، سریال «کهن شهر» را خواهد ساخت.حسن وارسته نویسنده در خصوص فعالیت اخیر خود گفت: این روزها همزمان مشغول نگارش دو پروژه تلویزیونی هستم.وی ادامه داد: برای سریال «دنگ و فنگ روزگار» با تعاملی که با شبکه یک و تهیه‌کننده داشتیم قرار است سریال 30 قسمتی داشته باشیم که پنج قصه را در طول شش هفته پخش کنیم. در حال حاضر در مرحله بازنویسی فیلمنامه هستیم .

نویسنده «پایتخت» در خصوص نگارش سریال «کهن شهر» عنوان کرد: سریال با نام موقت «کهن شهر» به کارگردانی شهاب عباسی است و قرار است در 52 قسمت ساخته شود .وی ادامه داد: «کهن شهر» قصه خانواده‌ای است که در سفری به یک شهر قدیمی راهزن‌ها به آنها حمله می‌کنند و ماجراهایی را شاهد خواهیم بود.

نویسنده «دودکش» عنوان کرد: تاکنون رامین راستاد، میرطاهر مظلومی، گیتی معینی، بیوک میرزایی، آرش میراحمدی ، کیهان ملک محمدی و .. برای حضور در این سریال مشخص شده‌اند. تصویربرداری «کهن شهر» که از 30 قسمت تشکیل شده است، نیمه مرداد ماه آغاز می‌شود .سرپرست نویسندگان «کهن شهر» در خصوص نویسندگان دیگر این سریال اظهار داشت: حمزه صالحی و امیر شاداب از نویسندگانی هستند که در نوشتن فیلمنامه همراه من هستند

تاریخ نشر مطلب:
دوشنبه، -۱۰۹ فروردین -۶۲۱


نظرات کاربرانمعرفي فيلم هاي روي پرده